Zvo2 de Herberg wint dankzij Barvrouw Ellen

januari 23, 2018

Zvo 2 wint dankzij “Barvrouw” Ellen!

Daar was ze dan… tijdens de intense warming up die het 2e van ZVO doorgaans houdt verslapte ineens de aandacht: Barvrouw Ellen. Of eigenlijk: “Voormalig” barvrouw Ellen. Jarenlang hielp Ellen ons in de kantine van de Carrousel door de lastige 3e helft heen. Als mediator trad ze op wanneer er een discussie gaande was tussen de sterren van Zvo 2 over het aantal hapjes en wel of geen kaashapjes.. gaan we voor 85 of 95, maakt Ellen t dan af naar 100? Oke dan doen we er 85. Nog 1 rondje of 2 rondjes… altijd 2 want dat bepaalde Ellen voor ons. Dwingend doch onopvallend aanwezig. Strak in de gaten houdend of Bas niet weer eens een bamiblokje over de tafel gooide, Veen wel op tijd was, Babe zn haren wel had gedroogd en Matthijs wel radler 0,0 dronk ipv grote mannen bier.

Tot afgelopen seizoen bediende ze ons jarenlang, we noemden haar dan ook onze “biermoeder”” na jaren vertrok onze heldin achter de bar dan naar het Greijdanus college alwaar ze de pubers van tegenwoordig vingertjes afbreekt en doordringend boos kan aankijken waarmee het “Bas effect” behaald wordt.
En zo ineens was ze daar weer, een plek op de bank werd ingeruimd, voorzien van koffie en de nodige begroetingskreten van de sterren van het 2e kon Ellen rustig plaats nemen naast leider Bas en doorwisselende spelers van het 2e.

Met een motivatiegraad die 25% verhoogd werd door de aanwezigheid van Ellen stapten de 7 gladiatoren de arena in om Marktzicht 1 over de knie te leggen. Marktzicht dacht dat het handig was om zonder wissels af te reizen naar Ommen maar kwam er al rap achter dat dit een misvatting was.
De aftrap was voor Marktzicht dat meteen onder druk werd gezet door Zvo2, geen moment kregen ze de kans de bal rond te spelen continu zat er een blauwe tussen, Zvo liet de eerste minuten zien wat de bedoeling was deze avond: “Wij zijn hier de baas!” De eerste helft domineerde ZVO en stond Marktzicht met de rug tegen de muur. Er werd voldoende gecreeerd door oa. Een (wederom) sterk spelende Veneberg die bij vlagen onhoudbaar was en door Sander die een bekeken schot op de paal zag belanden. Helaas stonden Veneberg en Sander zijn naam in de rust nog niet op het scorebord. Wel die van Babe. Na een harde charge op de rand van het strafschopgebied op de benen van Sander mocht Babe aanleggen voor een vrije trap. Zoals we Babe kennen draaien de knietjes iets naar buiten en daardoor ook de voetjes. Hierdoor krijg je al gauw de indruk dat ie eigenlijk helemaal niet kan lopen tot het schot volgt: Geplaatst en snoeihard, dit keer via de muur in het netje, 1-0! Zeer terecht.

In de rust werd Ellen meegenomen naar de andere bank.

De 2e helft kreeg Marktzicht steeds minder grip op de aanvalsgolven van het 2e van ZVO. Kans na kans werd gecreeerd en uiteindelijk ook doelpunten. 4 om precies te zijn van 1 man. De grote uitblinker, de man die harder gaat lopen als Ellen weer in de buurt is en doelpunten vanavond net zo makkelijk maakte als wiskundesommetjes: Meester Veneberg.

Een van richting veranderd schot, een sleepbeweging om de keeper, een schuiver laag door het midden en een balletje tussen de benen van de keeper door, het paste allemaal. Tussendoor mistte Matthijs nog een kans vanaf de doellijn, schoot Michel een bal ondankbaar terug naar de afzender, kwam Rob Cross Tak zijn man soms maar vaak niet voorbij en hield Daman bijna zijn doel schoon. Een snelle uitbraak van Marktzicht en een zondagsschot van Pils recht in de kruising zorgden ervoor dat Daman wederom naar zijn premie kon fluiten.. Het slotakkoord was voor Sander die na een 1-2 met Veneberg de bal met een stift over de keeper naar zich toe zag komen en deze staand op de doellijn met de knie nog kon binnenwerken. 6-2 een prachtige en terechte uitslag die zorgde voor een tevreden team en een trotse “biermoeder Ellen”.

Na de strijd over de wasbeurt (die eindelijk eens niet naar Sander ging) werden de bruine fruitschalen weer weggespoeld met tarwesmoothies en slechte grappen.

Het was n mooin oamd.

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer