ZVO/de Herberg 2 vergeet te winnen/ Komt goed weg?

maart 27, 2018

Een verslag! Dat is al een tijdje geleden. “We only write when we`re winning” is het motto waar we ons (bijna) altijd aan houden. Echter maken we dit keer een uitzondering want: Een 7-7 gelijkspel tegen de koploper voelt als een overwinning.

Exact 9 dagen na het wederom zeer succesvolle teamfeest van ZVO2 mochten we voor de 2e keer in een maand aantreden tegen Gramsbergen 1. De eerdere ontmoeting ging met 6-5 verloren na een geweldige 2e helft van de kant van ZVO. We hadden kans op meer maar Gramsbergen hield de poorten goed gesloten de laatste minuten waardoor de 3 punten stroomopwaarts langs de Vecht meegingen naar het Mommeriete dorp.

De herkansing op een goed resultaat tegen de koploper kwam op maandag 26 maart. Wegens afwezigheid van Daman werd Bunk ingevlogen vanuit het 1e van ZVO. Verder de bekende namen: Babe, Tak, Veen, Flim, Hoogie, Frans en Buiter. Op de bank nam frituurstofzuiger Bas plaatst samen met onze vaste supporter “barvrouw Ellen”!

Vanaf minuut 1 werden de bedoelingen van ZVO 2 duidelijk, wij zijn de baas vanavond! Er werd fel gejaagd en goed gevoetbald! Gramsbergen kwam nauwelijks in het spel voor. De 1-0 werd dan ook in de 10e minuut verdiend binnen geschoten door Flim die een geweldige aanval via Michel en Veen bekroonde met zijn 4e goal van het seizoen. Bij Gramsbergen lopen een paar spelers met enorm veel kwaliteit en een aantal spelers die aardig kunnen voetballen en knokken voor elke meter. Een ploeg die uit het niets iets kan creeeren en zo geschiedde. Kort na de 1-0 werd de 1-1 binnen gelopen bij de 2e paal na een vlot lopende aanval van de zijde van Groen wit.

Zvo liet de kop niet hangen en zorgde via Sander en Frans voor een 3-1 ruststand. In de rust konden we terugkijken op een uitstekende eerste helft waarin we een aantal werkelijk schitterende aanvallen op de houten vloer legden.

Na rust ging Gramsbergen uit een ander vaatje tappen. De blauwhemden werden meteen vast gezet op eigen helft en overal opgejaagd, dit resulteerde binnen 5 minuten in 3 treffers voor Gramsbergen waardoor de marge +1 was voor de Oosterburen. Een overwinning is nodig voor Gramsbergen aangezien nummer 2 Zvv/Homar met 1 wedstrijd minder 3 punten minder heeft. 9 april volgt het onderlinge duel en zal het kampioenschap beslist worden. De verwachting van de kant van Gramsbergen was dat het in die wedstrijd aan een gelijkspel genoeg zou hebben omdat ZVO dit seizoen dusdanig belabberd preseerde dat dit geen onneembare horde zou mogen vormen… dat ging dus anders.

Met een 4-3 voorsprong voor Gramsbergen leek het verzet aan de kant van Ommen geknakt. Echter is daar altijd nog de individuele klasse van een aantal spelers die ook vanuit het niets iets kunnen maken. Tak die na de winterstop niet zijn beste wedstrijden speelde schoof met de bal aan de voet op en zag dat Sander het zicht voor de keeper blokkeerde, een lage schuiver zorgde voor de 4-4.

Een minuut later had Ronaldo Veneberg de sleutels van zijn brommer gevonden (de eerste helft waren en de sleutens en de bougies + wielen van de brommer weg) en liet het hele veld achter zich om de 4-5 binnen te schuiven, wat een ommekeer! De 5-4 van Tak werd gevolgd door de 5-5 van Gramsbergen waarna ZVO via wederom Veneberg en Tak uitliep naar 7-5 met nog een kleine 10 minuten te spelen. Een stunt was in de maak!

Bij Gramsbergen begon het rekenen en werd de keeper geslachtofferd voor een veldspeler. De man met het schot van Koeman in zijn goede tijd hamerde bal na bal op het doel van Bunk. Dit resulteerde in paal, lat, lat, paal, scrimmage en 2 goals… Eindstand 7-7.

7-7, niet slecht. Echter kreeg ZVO nog de levensgrote mogelijkheid op de 8-7 ware het niet dat een niet nader te noemen speler die sinds een jaartje een relatie heeft er achter is gekomen dat mannen in een relatie niet meer voor henzelf beslissen maar dat er voor hen beslist wordt. Met een flitsende actie liep hij schuin op het doel af waar 2 spelers van Gramsbergen de lijn naar het doel afliepen. Door het midden van het veld naderde Sander die riep om de bal, de speler met de relatie van 1 jaar hoorde een commando en besloot zijn eigen beslissingsvermogen uit te schakelen en in de “partnerstand” te schieten. De bal werd te kort breed gespeeld waarna Sander er alleen een blok van kon maken… weg kans.

Al met al een uitstekende pot van ZVO, Gramsbergen werd aardig in bedwang gehouden maar verdiende gezien de kansenverhouding in de 2e helft zeker een punt.

Volgende week dinsdag reizen we af naar Hardenberg voor de ontmoeting met HHC 3. Komt allen! Buscombi is niet nodig. Meedouchen mag!

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer