Ontketende Veneberg neemt Zvo/de Herberg 2 bij de hand

december 13, 2017

Ontketende Veneberg neemt Zvo/de Herberg 2 bij de hand.

Na het beker-echec in Dalfsen kreeg ZVO2 afgelopen maandag de kans de vervelende smaak van de smadelijke nederlaag weg te spoelen.

Zonder nieuwe vedette Michiel Hogenkamp, maar met de van een blessure herstelde Nico Daman op doel, Babe, Frans en Bernhard achterin, middenveld met Veen en Flim en aanval met Tak en Buiter trad het 2e aan tegen Marktzicht 1.

Marktzicht 1 is een ploeg met vaardige slimme voetballers, fysiek staan ze hun mannetje maar voetballend ook zeker geen slechte ploeg, helaas voor hen speelde Zvo2 een prima/uitstekende wedstrijd.

De eerste 15 minuten liet Zvo de bal gaan en kon Marktzicht niets anders doen dan achter de bal aan lopen. Alles kwam aan, kansen werden gecreeerd en via Veneberg en Buiter stond al snel de 3-0 voorsprong op het bord (2x Veneberg, 1x Buiter).

Als Marktzicht er al door kwam stond of lag een uistekend keepende Daman in de weg, Na 15 minuten verdween de organisatie bij de Ommer trots en wist Marktzicht tot 2x te profiteren van onoplettendheid aan Ommer kant wat resulteerde in een 3-2 ruststand.

Vlak na rust kwam het hoogtepunt van de wedstrijd: Een dribbel zoals Maradona tegen Engeland en Messi tegen Getafe. Bij de eigen achterlijn kreeg Veneberg de bal aangespeeld, een korte 1-2 waarbij hij de bal iets te diep leek te krijgen langs de zijlijn leek een einde te maken aan de aanval. Tot de Turbo even aanging, 2 tegenstanders werden langs de zijlijn gepasseerd en al glijdend schoot Veneberg de bal over de keeper in de verre hoek, Wereldgoal!

Ondanks dit staaltje voetbalkunst wist Marktzicht toch nog terug te keren tot 4-3 tot Frans en Flim met prima doelpunten de nekslag uit deelden. Ook Tak kreeg zijn gezochte goal, na 11 x een medespeler te negeren die in betere positie stond was daar in de laatste fase van de wedstrijd dan eindelijk zijn moment! Een intikker op maat gegeven door Flim zorgde voor opluchting bij Tak, niet minder gescoord dan Flim!

Al met al een zeer sterke wedstrijd van ZVO/De Herberg 2 waarin vertrouwen getankt is voor de uitwedstrijd tegen DKB1 volgende week woensdag.

Vergeten we nog iets te benoemen? Nee volgens mij staan er geen teamfeestjes, geboortes of huwelijken in de planning bij Zvo2 dus alles rustig….

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer