Nog 1 te gaan voor ZVO 2!

mei 1, 2018

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden voor ZVo 2.
Een seizoen dat niet de boeken in zal gaan als “onvergetelijk”. Er zat geen Fortuna Sittard schwung in maar ook zeker geen fc twente dip. Het was meer een grijs vitesse seizoen.

Voordat de laatste wedstrijd van het seizoen gespeeld wordt zal eerst de een na laatste wedstrijd afgewerkt moeten worden. Tegenstander die de KNVB hiervoor had uitgekozen was STB 1 uit Wezep.

STB staat strak onderaan met 7 punten uit 17 wedstrijden, beetje het fc twente van de competitie dus. Dit seizoen won STB in Ommen met 5-4 nadat ZVO 45 kansen om zeep had geholpen en STB 5x voor de goal van Daman was geweest, uit werd orde op zaken gesteld met een 6-1 overwinning voor de Koningsblauwen uit Ommen.

Na een check op de ZVO 2 groepsapp werd de conclusie dat iedereen Koningsdag overleefd heeft. De een wat overtuigender dan de ander maar allen konden reageren. Dat resulteerde in het volgende team:

Daman op doel, Babe, Hoogie in de verdediging, Veen, Tak en Frans op het middenveld en in de aanvalslinie Flim en Buiter. Bernhard liet weten afwezig te zijn ivm. een helse vakantie week voor de boeg. Bernhard mag met 35 pubers afreizen naar Giethoorn met een kerkkamp, we wachten de nieuwsberichten over 20 jaar wel af…..

Op de dag van de dierenarts en de voormalige Koninginnedag mocht STB beginnen met de aftrap na het winnen van de tos. De wedstrijd verliep zoals zovelen, er werd gescoord, overtredingen gemaakt, gewisseld, gescholden, genoten, gejuicht, gepraat over dat ene meisje op de tribune die bij een van de spelers van STB hoorde en er werd met Ellen gepraat op de wisselbank.

Gescoord werd er door: Tak, Hoogie, Babe, Buiter, Daman en Frans die allen 1 x scoorden. Een eigen doelpunt van STB maakte het 7 tal compleet. Daman moest nog 4 x vissen dus die komt met zijn doelpunt op -3 te staan.

Veen was weer snel, Frans weer lekker aan het zeiken, Flim trok weer sprintjes alsof ie achtervolgt werd, Daman probeerde de bal op te vreten, Tak voerde alleen aanvallend iets uit, Hoogie scoorde na prachtig aangeven van Buiter, Babe zette overal weer die kromme poten tussen, Bas vrat de hele hapjesschaal weer leeg, Bonen zat te tiern en Ellen had dit keer blokjes kaas en worstjes mee!

Al met al een prima avond. Volgende week 21.00 de laatste wedstrijd van het seizoen! HHC 3 komt dan op bezoek in Ommen voor de strijd om de 4e plek. ZVO won beide uitwedstrijden van HHC en zal met een overwinning over HHC heen klimmen op de ranglijst naar plek 4. Komt allen! Zoals het nu lijkt is het team compleet en is dit de laatste unieke mogelijkheid om de blauwe helden van Ommen in volledige samenstelling te zien spelen!

Houdoe

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer