Het 5e beleefd perfect generale voor “teamfeest Saturday” punt

december 13, 2017

Het 5e beleefd perfect generale voor “teamfeest Saturday” punt

Svi2, Svi3, Foppen 1, Zve2, Marktzicht 2 en nu dus STB3, allemaal kunnen ze erover meepraten: De uitstekende vorm die het 5e momenteel etaleert.

Veelbesproken is de start van 5 nederlagen op rij, een reeks waardoor we eigenlijk een topnotering hebben weggegooid. Dit komt allemaal door Reinier.

Exact 5 dagen voor het Zvo5 teamfeest meldde Matthijs zich ziek af en was Reinier gelukkig nog steeds niet fit. Rein we hopen dat je nog machtig lang geblesseerd bent.

Aanwezig waren wel: Nico Daman (teletubbie PO), Roy Bonen (gtpo chelsea) Frank Schonewille (machtig dart`n) Mark Veneberg (wederom te laat man man man) Jasper Noeverman (stille kracht), Bernhard Binnendijk (over zn knuppel genoeg gesproken hij heeft ook een grote boerderij) en Sander Buiter (elk team heeft wel 1 knappe speler).

Verzamelpunt Ommen werd verlaten en de koers werd via Witharen en de bushalte bij Daman voor het huis ingezet naar Wezep.

Wezep is een esdorp aan de rand van de Veluwe, gelegen tussen Hattemerbroek en ’t Loo, in de Nederlandse provincie Gelderland. Wezep is als dorp grotendeels na de Tweede Wereldoorlog ontstaan. Het dorp telt 13.680 inwoners. Het behoort tot de Gelderse gemeente Oldebroek, hoewel het gelijknamige dorp Oldebroekmet 6.860 inwoners beduidend kleiner is.

Maar ze voetballen daar dus ook.

Zaalvoetbalvereniging STB is met 2 teams actief in de 3e klasse Oost, STB 2 is de huidige nummer 2 van de competitie STB3 staat 8e, op papier een eenvoudige tegenstander maar zoals wel vaker gezegd: daar spelen we niet op.

ZVO startte met de sterkste opstelling dat betekende Sander en Bernhard begonnen op de bank, bij Stb bleef de bank leeg 0 wissels dus voor ons de opdracht vol druk te zetten en ze het hele veldje over te jagen.

De eerste helft was het ZVO dat dicteerde, veel in balbezit was en ondanks een 1-0 achterstand ging rusten met een 3-1 voorsprong door doelpunten van Roy (intikker op aangeven van Jasper) Sander (2e paal op aangeven van Roy) en het mooiste doelpunt na een gele kaart van Bernhard kwam van Mark Veneberg die de bal achterin oppikte en tussen de 4 van STB door slalomde om de bal vervolgens snoeihard met links in de bovenhoek te jagen!

De 2e helft probeerde STB druk te zetten op de verdediging van ZVO, dit hielden ze 2 minuten vol toen lag de bal wederom in het netje door Roy die de bal tegendraads binnenschoot na een goede vooractie. Hierbij was meteen het verzet gebroken en kon ZVO zonder al te veel moeite uitlopen naar een 11-4 overwinning. Doelpunten kwamen van: Jasper (individuele actie, intikker op aangeven van Mark en wederom een individuele actie) Frank (afstandsschot na aangeven van Sander) Sander (2x 2e paal op aangeven van Jasper en op aangeven van Mark) en Mark die een afstandsschot in de verre hoek plaatste.

Na 5 overwinningen op rij dus ook een 6e! De 5e plek is nu bereikt en de achterstand op nummer 4 is slechts 2 punten waarbij aangetekend dat wij 2 wedstrijden minder gespeeld hebben.

Woensdag 4 maart is onze volgende wedstrijd, we spelen dan uit tegen Dalfsen 2 de nummer 5 op de ranglijst. In de thuiswedstrijd tegen Dalfsen gaven we de laatste seconde een 3-2 voorsprong weg, tijd voor revanche dus!

Groet Sander

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer