En dat is 14! + terugblik

december 13, 2017

Het 5e sluit schitterend seizoen in stijl af! + Terugblik

 

En dat is 14! 14 overwinningen op rij! Geen enkele profclub in welke competitie dan ook kan ons dat navertellen, hoeft ook niet want die hebben wel andere dingen aan hun hoofd dan ZVO 5.

Zoals het hoort volgt er na een succesvol seizoen als dit een terugblik, want terugkijken is alleen mooi als de resultaten goed waren en die waren dit seizoen goed! Na 8 wedstrijden nog onderaan de ranglijst met 2 punten, 14 wedstrijden later 2e op de ranglijst met 44 punten en een doelsaldo van 144-100!

 

Verantwoordelijk voor dit resultaat de volgende veelbesproken heren/jongens.

 

Keeper/verdediger/linkshalf/spits:        Nico Daman

Aanvaller/keeper/geblesseerd:               Reinier Zwijns

Verdediger/rechtshalf/linkshalf:             Matthijs

Verdediger/slager/afwezig:                      Bernhard Binnendijk

Verdediger/schaar/verdediger:              Frank Schonewille

Verdediger/rechtshalf/geblesseerd:     Roy Bonen

Aanvaller/middenvelder/keeper:           Mark Veneberg

Spits/linkshalf/rechtshalf:                       Jasper Noeverman

Spits/Verslagenverantwoordelijke:       Sander Buiter

Hoogte/dieptepunten:

 

Beste wedstrijd: SVI 2 uit, de koploper tot dan toe 1x verloren werd met 9-4 verslagen!

Slechtste wedstrijd: Dalfsen 2 uit, op dat moment de nummer 2 11-4 nederlaag…

Grootste overwinning: Marktzicht uit, 4-14

Minst scorende speler ZVO 5: Matthijs, 4x

Meest scorende speler ZVO 5: Sander, 35x

Meeste assists: Mark Veneberg, geen idee hoeveel

Meeste gele kaarten: Matthijs (of Sander, we weten het niet zeker)

Meeste Rabona`s: Mark Veneberg (geen gelukt)

Meeste mislukte panna`s: Mark Veneberg

Vaakst te laat: Mark Veneberg

Suarez look a like: Jasper Noeverman

Meeste scharen: Frank Schonewille ( had kapper moeten worden)

Vaakst geblesseerd: Reinier Zwijns

Grootste bek: Nico Daman of Matthijs

Meeste zaalplakmomenten: Roy Bonen (dalfsen 2 uit)

Meest eigen doelpunten: Matthijs

Beste loopactie: Nico Daman als bierverantwoordelijke tijdens teamfeest in Troubadour

Meeste vrouwen gepakt tijdens teamfeesten: Frank Schonewille

Indrukwekkendste appje: ‘’jij ook gelukkig nieuwjaar’’

Meest genante moment: ‘’Ik had wel zin in n beetje vin…..,’’ ‘’is dat die dikke?’’

Grootste piemel: Bernhard Binnendijk

Kleinste piemel: Matthijs

Hardste schot: Roy Bonen

Slechtste schot: Mathijs

Snelste speler: Mark Veneberg

Traagste speler: Roy Bonen

Lelijkste speler: Reinier Zwijns

Knapste speler: Sander Buiter

Meeste babbels: Jasper Noeverman

Knapste vriendin: Jasper Noeverman

Meeste frituurhappen in zn kop gestopt: Mark Veneberg

Mooiste goal van het seizoen: 1 Nico Daman streep in de kruising, 2 Sander Buiter kopbal tegen Svi2, 3:Mark Veneberg dribbel van achteruit gevolgd door een hard schot in de kruising

Lelijkste goal: 1 matthijs, 2 matthijs, 3 matthijs

Meest sociale en belangrijke speler: Mark Veneberg, toch de man die bier regelt in de kleedkamer

Mooiste kapsel: Bernhard Binnendijk (check Facebook maar, is echt waar)

Meeste penals tegen veroorzaakt: Sander Buiter (2x)

Langste nazitavond: eerste training tot 02.00

Favoriete barvrouwke: 1: Ellen, 2: Lisa

Mooiste uitspraak: Nico Daman ‘’dat kost m de das’’

Meeste appjes zonder succes naar 1 vrouwke: Frank Schonewille naar Lisa,

Meest ingeleende speler: Jasper Broek

Beste ingeleende speler: Janko Withaar

Om de domste reden afwezig: Roy Bonen, keuken in de fik

Om de een na domste reden afwezig: Matthijs, ik heb een tweeling gekregen

Beste grap op de groepsapp: Jasper Noeverman: ‘’jongens ik kom niet heb een tweeling gekregen’’

Trouwste supporter: 1: Bas Lamberink, 2:Michel Hogenkamp 3:Allardje –scholten-Bolks

De ajax supporters van het seizoen: Yorick Bonen en Jeffrey Zwiers, 1x wezen kijken hele week een kater en nooit weer gezien… jammer typisch ajax…

 

Voor het invallen omdat we met blessures zaten bedanken we namens het 5e: Jeroen Rensink, Janko Withaar, Eric Logtenberg, Jasper Broek, Mark Bennemeer, Sjors Koggel, Alexander vd Vinne, Ronnie Scheper, Rick Horsman  en de spelers die we vergeten zijn op te sommen.

 

Dit was het dus na een fantastisch seizoen! Volgend seizoen spelen we wederom 3e klasse en om ons zelf de druk op te leggen: Alleen als we kampioen worden is het seizoen geslaagd! .

 

Tot volgend jaar, groet spits en verslagenschrijver Sander B.

 

p.s.: Niet op t ijs komen en trek de volgende keer wat leuks aan (hmm waar heb ik dat vaker gehoord)

 

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer