Een dag uit het leven van een ZVO 5 verdediger

december 13, 2017

Een dag in het leven van de verdediger van ZVO 5

 

Zaterdag 11 april,

 

Lief dagboek, Vandaag stiekem in het dagboek van VV Avereest aanvoerder Johan gelezen. Ik werd getipt door Jeffrey Zwiers. Johan schreef dat ie gaat stoppen bij Avereest, ik zit nu te twijfelen, ga ik terug of stop ik op het veld en blijf ik bij Zvo 5?

 

Zondag 12 april,

 

Lief dagboek, ik ben er denk ik uit, vandaag vroeg Mathijs (de kleine leider met de grote mond) of ik maandag met ZVO 5 de 10e overwinning op rij uit het vuur wil slepen tegen STB 2. Ik heb ja gezegd.

 

Maandag 13 april,

 

Lief dagboek, Ik heb slecht geslapen vannacht, het ZVO 5 verhaal houdt me teveel bezig, daar ligt toch mijn hart ik heb zoveel geleerd van spelers als Sander (toffere gasten bestaan er niet) Buiter en Jasper ( hij verteld mij zoveeeeel) Noeverman die ervoor zorgden dat ik een nog completere verdediger ben geworden.

Ik ben om 05.00 mijn bed uit gegaan en heb alvast mijn tas ingepakt voor vanavond. Ik ga nu eerst koeien melken en met de trekker over het land rijden zodat iedereen denkt dat ik het hartstikke druk heb. Daarna nog even kijken of ons nieuwe huis al bijna klaar is.

 

Dinsdag 14 april,

 

Lief dagboek, Weer een maandagavond te laat naar bed gegaan, nadat we de wedstrijd tegen STB met een 7-5 overwinning hebben afgesloten zijn we in de kantine gaan zitten om de geweldige goal van Nico Daman (vanaf 20 meter strak in de kruising met buitenkant links), de hattrick van Noef, de heerlijke goal vanuit eigen doel van Jeroen Rensink en het acrobatische hoogstandje van Sander waar een heerlijke goal uit kwam te vieren. We hebben Reinier uitgelachen om zijn prachtige doelpunt en Jasper Broek bedankt dat ie met ons mee wilde spelen. Ook kwam Mark Veneberg nog even een biertje doen en zaten de geblesseerde Roy Bonen en vaste supporter Babe Wermink er nog. Na de 88 hapjes en de vele glazen bier voor de jongens (ik dronk zelf cola) heb ik nog even een grote mond gehad tegen wat oudere dames die waren wezen zwemmen.

 

Om 00.05 ben ik in mijn groene Golf gestapt en ben weer terug naar mijn boerderij in Witharen gereden. Thuis heb ik nog een rondje door de stal gemaakt en de trekker nog even op zijn achterwiel geslagen. Straks moet ik er weer vroeg uit want nu de melkquotum niet meer bestaat blijf ik mn dames maar leegtrekken. Helaas blijft het bij de dames….

 

Lief dagboek, deze avond heeft voor mij wel weer de bevestiging gegeven. Ik (Bernhard Binnendijk) hoor in ZVO 5.

 

Slaap lekker,

 

Groet Bernhard.

Ander nieuws

Algemene ledenvergadering

oktober 27, 2020

Het bestuur roept alle leden op voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. Door de huidige maatregelen gaan we hier een online bijeenkomst van maken. De link naar onze digitale vergaderruimte ontvang je volgende week Datum:                Donderdag 5 november 2020, Aanvang:             20:00 uur Locatie:                Waar jij wil, met inachtneming van de geldende regels…

Lees meer

Nieuws

september 30, 2020

Hallo sportieveling,   Graag willen we je informeren over een brief die we hebben ontvangen van de burgermeester van Ommen dhr. Vroomen. Je kunt de brief vinden in de bijlage. Net als de burgemeester hopen we dat een ieder zijn verantwoordelijkheid pakt en bijvoorbeeld niet met teveel in de kleedkamer gaan zitten e.d.   Verder…

Lees meer

Informatie voor bezoekende teams -update-

september 7, 2020

Hieronder vindt u de richtlijnen van de Carrousel (sporthal). Richtlijnen sporthal 2.0 Het bezoekende team kan gebruik maken van kleedkamers 1 en 2. ZVO teams gebruiken kleedkamer 3 en 4. maximaal 5 personen per kleedkamer maximaal 3 personen tegelijk douchen   Met vriendelijke groet,   Bestuur ZVO / de Herberg  

Lees meer

Opstart nieuwe seizoen

augustus 17, 2020

Hallo  sportieveling, Nog even en dan mogen we de rubberen wei weer op (ja ik weet dat het Polyerethaan en rubbergranulaat is). Veel plezier daarbij vooral ook voor onze nieuwe leden die we van harte welkom willen heten bij onze vereniging. Maatregelen en richtlijnen Om ons als vereniging zo goed mogelijk aan de richtlijnen en…

Lees meer

Richtlijnen Carrousel

augustus 17, 2020

Hallo zaalvoetballer,   Van de Carrousel kregen we onderstaande richtlijnen:   Richtlijnen gebruik sporthallen. We nemen uw gezondheid zeer serieus. Dat betekent dat de richtlijnen van het RIVM leidend zijn voor iedereen: sporters, trainers, docenten en medewerkers. Route Om voldoende afstand te houden is er voor de sporthallen een looproute gemaakt. • Via hoofdingang naar…

Lees meer

Geen zaalvoetbal tot en met 31 maart

maart 12, 2020

Zaalvoetbal Vereniging Ommen volgt de richtlijn van de KNVB om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren tot en met 31 maart.

Lees meer

Prins Sport en Reisswolf bezorgen ZVO/De Herberg 6 en 7 een goed begin van 2020

januari 7, 2020

Prins Sport Ommen, al jarenlang de vaste leverancier op kledinggebied, geeft de spelers van ZVO/De Herberg 6 een fraai begin van 2020. Samen met co-sponsor Reisswolf heeft Prins Sport er ook voor gezorgd dat de mannen van ZVO 7 voorzien zijn van nieuwe tassen. Met gloednieuwe gesponsorde tassen, kunnen de spelers van ZVO/De Herberg weer…

Lees meer

ZVO/De Herberg 1 hervat seizoen met eenvoudige overwinning

januari 8, 2019

ZVO/De Herberg 1 – FC Almelo 4 (3-0) Na enkele weken inactiviteit mag ZVO/De Herberg 1 vlak na de jaarwisseling de draad weer oppakken. Tegenstander van vanavond: FC Almelo 4. In Almelo werd het in de nazomer nog 3-3. Vandaag is het zaak, om zonder R. Biemans en Soepenberg, toch drie punten te pakken om…

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie 2019

december 31, 2018

Beste sportieveling, Zo, de kerstkalkoen is inmiddels achter de kiezen, nog even doorbijten de komende dagen op die taaie oliebollen van je (schoon)familie, handen heel houden met vuurwerk afsteken en dan staat het volgende evenement alweer op je te wachten. Graag wil het bestuur je uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Uiteraard bij onze…

Lees meer

Voorbereidingstoernooi Protos Weering op 19 december

december 10, 2018

ZVO/De Herberg neemt het dit jaar in december opnieuw op tegen verschillende veldverenigingen uit de regio. Het voorbereidingstoernooi van ZVO/De Herberg is al toe aan de 14e editie. Voor de veldverenigingen een mooie laatste test voor het Protos Weering-toernooi, voor ZVO/De Herberg een mooie gelegenheid om de krachten te meten met de veldvoetballers. Zien we…

Lees meer